Из какой стали ваш дымоход?

нержавійку наступних марок: AISI 201, 304 і 321. В прас-листі вказана ціна на 201 сталь, яка стала більш популярною серед споживачів завдяки своїй ціновій доступності.

Багато питань виникає стосовно марки сталі, тому зупинимось трохи на цьому і спробуємо прояснити.

Сталь нержавіюча марки AISI 201 (12Х15Г9НД) значно дешевше аналогічній за властивостями нержавійки інших серій. Такі як 304 і 321. Вона оптимально легована хромом, нікелем, міддю, марганцем і азотом що забезпечує високу міцність і прекрасну здатність до деформування. Вона має високу корозійну стійкість.

Таким чином, вигідно збалансований хімічний склад та сучасні технології виготовлення робить характеристики нержавійки AISI 201. такими, які не поступаються AISI 304 і AISI 321. На ряду з димоходами, та вентиляцією вона знайшла своє застосування і в медичній та харчовій промисловості. Ця сталь на відміну від феритних серій(430…) НЕ магнітиться. Товщина сталі 0,5мм 0,8мм 1,00мм.

Оцинкована сталь має покриття цинку 100 мікрон. Товщина 0,5мм. Застосовується в якості кожуха для сандвіч-елементів, або в вентиляції.

В якості утеплювача для двостінних елементів, використовується Базальтове волокно(мінеральна вата), яка заповнює порожнину між внутрішньою та зовнішньою трубою(трійнику, коліна і т.д.) в двостінних елементах з метою запобігання шкідливого теплообміну з зовнішнім середовищем. Термоізоляція - Європейського виробництва – торгової марки PAROC або ROCKWOOL розроблене спеціально для роботи з високими температурами.

Вся сировина, яка використовується в виробництві має високу якість, що підтверджується відповідними сертифікатами.