Наш ассортимент

Наш асортимент Перш ніж купити димар вам потрібно буде ознайомиться з пропонованим нами асортиментом продукції. Наша фірма виготовляє:

• Одностінні димоходи в асортименті.

• Двостінні димарі.

• Кріпильні системи, а також спеціальні елементи.

• Окремі комплекти димоходу.

<

• Колективні системи опалення.

Виготовляємо одно - і двостінні димарі серійно. Сендвіч-моделі - конструкція з 2 труб з базальтовим волокном між ними. Можуть встановлюватися всередині будинку і зовні. Одностінний димохід є трубою з товщиною стали 0,6-1 мм без шару утеплювача. Використовуються всередині приміщення. Ціна подібних варіантів нижче двустінних.

У нас можна купити димар для опалення багатоквартирних будинків або заміських котеджів. Димохідна система LAS оптимально підходить для багатоповерхових будівель. До неї можна одночасно підключити до 10 твердопаливних котлів і забезпечити безпечну і ефективну роботу опалювального обладнання.

У нашому магазині великий вибір додаткових елементів для установки і використання димохідних труб: скоби, хомути, лійки, підставки, флюгери та ін. Ви можете купити кожен товар окремо або відразу замовити комплект системи димовидалення.

Крім того, ми пропонуємо своїм покупцям професійні монтаж димоходів будь-якої складності і призначення. Наші фахівці можуть з легкістю вирішити будь-яку проблему і встановити для вас системи відведення диму.